Skąd czerpać przydatne informacje na temat sportu?

przez kuba
178 wyświeltenia

Interesujesz się rozmaitymi dyscyplinami? Nie masz jednak czasu, aby np. oglądać od deski do deski wszystkie spotkania futbolowe? Na szczęście możesz znaleźć wyniki, jak i opisy meczów na rozmaitych portalach. Sprawdź poniżej, które serwisy internetowe cieszą się zainteresowaniem i mają dobre opinie.

Meczyki.pl

Kiedyś ten portal internetowy był miejscem, gdzie użytkownicy mogli znaleźć… linki do rozmaitych transmisji. Niekoniecznie legalnych. Wszystko zmieniło się jednak kilka lat temu. Teraz Meczyki działają w pełni legalnie. A strona internetowa https://www.meczyki.pl/ cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że działają tam topowi dziennikarze. Tacy, jak m.in. Tomasz Włodarczyk, Janusz Basałaj, czy Mateusz Święcicki (od czasu do czasu). Na Meczykach są publikowane rozmaite wiadomości. Przede wszystkim związane z futbolem. Nic dziwnego. W końcu piłka nożna jest u nas sportem najbardziej popularnym. Dodatkowo nie brakuje m.in. opisów promocji bukmacherskich, jak i samych podmiotów hazardowych, które legalnie działają na terenie naszego kraju. Czego jeszcze można dowiedzieć się z Meczyków? Publikowane są także newsy związane z innymi sportami. Szczególnie jak dobrze spisują się w nich nasi rodacy lub rodaczki. Np. nie brakuje newsów związanych z tenisem ziemnym. W końcu aktualnie liderką rankingu WTA jest Iga Świątek. Poza tym możesz poczytać o NBA. Od sezonu 2022/23 w San Antonio Spurs gra zaś Jeremy Sochan.

Sport1.pl

Dużo osób chętnie czyta także rozmaite newsy ze strony internetowej https://sport1.pl/. To kolejny profesjonalny portal internetowy, który cieszy się z miesiąca na miesiąc coraz większym zainteresowaniem. Dlaczego tak się jednak dzieje? Czytelnicy dostrzegają nie tylko fachowe, skrupulatne podejście. Jak ktoś chce szybko dowiedzieć się, co np. wydarzyło się w danym dniu, to może wejść właśnie na Sport1.pl. Są tam rozmaite wiadomości sportowe. Przede wszystkim dotyczą one futbolu. Nie brakuje zatem informacji np. na temat występów naszej kadry narodowej. Poza tym jest sporo newsów o rozgrywkach klubowych. Osobna zakładka dotyczy MŚ w Katarze. Warto zaś tutaj dodać, że mundial startuje już za niecały miesiąc. Cała „zabawa” rozpocznie się bowiem 20 listopada 2022 roku. Należy dodać, że tutaj także nie brakuje czegoś dla osób obstawiających zakłady bukmacherskie. Poza tym jest również wiele newsów z innych sportów.

Weszło

Portal internetowy https://weszlo.com/ został założony już kilkanaście lat temu przez Krzysztofa Stanowskiego. Weszło nie narzeka na brak fanów. Dawniej nie brakowało tam m.in. „szyderki” z klubów oraz zawodników. Teraz filozofia portalu się nieco zmieniła. Pewne jest jedno. Nadal nie brakuje tam zgodnych ze stanem faktycznym newsów. Dotyczą one w głównej mierze piłki nożnej. Klubowej, jak i reprezentacyjnej. To nie koniec. Bardzo ciekawym działem jest „Junior” (o piłce juniorskiej). Dodatkowo możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat innych sportów.

5/5 - (1)

ZOBACZ RÓWNIEŻ