Mundial 2022 – co warto o nim wiedzieć?

przez kuba
132 wyświeltenia

Dlaczego ludzie obstawiają Mistrzostwa Świata? To najważniejsza impreza w tym roku kalendarzowym. Co ważne, mundial w Katarze startuje już za kilkanaście dni! Firmy hazardowe są na to przygotowane! Co można tam grać? Gdzie warto to robić? Sprawdź także najważniejsze informacje na temat zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata w Katarze.

Już można obstawiać pierwsze zakłady!

Profesjonalne firmy bukmacherskie są przygotowane na Mistrzostwa Świata. Nie ma problemu, by np. nawet dzisiaj obstawić zakłady na końcowego triumfatora. Aktualnie faworytami do zajęcia pierwszego miejsca są Brazylijczycy. Reprezentanci Canarinhos są w znakomitej formie. Dodatkowo świetnie spisuje się ich lider, czyli Neymar Junior. W gronie faworytów są również kadry narodowe Francji, Argentyny, czy Belgii. Legalni bukmacherzy na mundial 2022 oferują już oczywiście zakłady na spotkania grupowe. Wszystko rozpocznie się 20 listopada 2022 roku. Nie musisz jednak czekać do tego dnia! Nawet teraz możesz wybrać wydarzenia z oferty i je postawić. Co ważne, opcji jest naprawdę bardzo dużo. Możesz bowiem zdecydować się na zakłady podstawowe, a także wiele dodatkowych. Z okazji takich imprez wyboru szczególnie nie brakuje. Profesjonalne podmioty hazardowe oferują zaś po kilkaset zakładów na poszczególne spotkania. Jest zatem w czym wybierać. A wtedy oczywiście łatwiej zdecydować się na takie wydarzenia, które potem powinny okazać się trafne w finalnym rozrachunku. Gdzie zaś typować? Bardzo polecane są takie legalne firmy bukmacherskie, jak STS, Fortuna, czy Fuksiarz itp.

Kiedy startuje turniej?

Fani piłki nożnej już się nie mogą doczekać. Spokojnie, to tylko kilka dni! Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada 2022 roku. W meczu otwarcia Katar zagra z Ekwadorem. Co ciekawe, pierwotnie mundial miał wystartować 21 listopada 2022 roku. A w pierwszym meczu miały zagrać kadry narodowe Holandii i Senegalu. Później jednak ta dziwna decyzja została zmieniona. Data została przesunięta, a gospodarze, czyli w tym wypadku Katarczycy, tradycyjnie zagrają w spotkaniu otwarcia. Cała impreza potrwa do 18 grudnia 2022 roku. To wtedy dowiemy się, jaka kadra narodowa jest aktualnie najlepsza! Warto dodać, że tegoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się na ośmiu stadionach, które są zlokalizowane w pięciu rozmaitych miastach.

Kiedy Polska rozegra swoje spotkania grupowe?

Kibice Biało-czerwonych już nie mogą doczekać się na pierwszy mecz! Dzisiaj (10 listopada 2022 roku) Czesław Michniewicz ogłosi kadrę składającą się z 26. zawodników. Przed wylotem do Kataru Polacy zagrają w spotkaniu towarzyskim z Chilijczykami. A potem już czekają nas wielkie emocje na Mistrzostwach Świata. W pierwszej potyczce Polska zmierzy się z Meksykiem. Ten mecz odbędzie się 22 listopada 2022 roku. Kolejne potyczki będą rozgrywane co cztery dni. Naszymi rywalami są zaś Arabia Saudyjska i Argentyna. Mamy nadzieję, że na tym udział Biało-czerwonych się nie zakończy, a Polacy rozegrają minimum jeszcze jedno spotkanie na Mistrzostwach Świata w Katarze.

5/5 - (1)

ZOBACZ RÓWNIEŻ