Jak obstawiać zakłady bukmacherskie online?

przez kuba
471 wyświeltenia

W dobie pandemii bukmacherzy online biją rekordy popularności. Wielu ludzi i kibiców, szuka dodatkowych pieniędzy i zakłady bukmacherskie wydają im się łatwą możliwością zarobku. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać. Ponad 90% graczy traci swój kapitał. Jest jednak kilka sposobów, jak dobrze zacząć obstawiać mecze i jak na nich zarabiać. 

Wybór bukmachera

Na samym początku ważny jest wybór bukmachera. Najważniejszą jego cechą powinno być to, aby miał licencję ministra finansów. Dzięki temu mamy pewność, że gramy w legalnej firmie, nie zostaniemy okradzeni i nie zapuka do nas urząd skarbowy. Później powinniśmy się zastanowić jaką  dyscyplinę sportu będziemy głównie obstawiać. Bukmacherzy online mają różne oferty, jeden ma więcej zakładów z koszykówki inni z piłki nożnej, a jeszcze inny z e-sportu. Nie ma sensu zakładać konta u bukmachera w którym nie będzie zakładów, które nas interesują. Później warto zwrócić uwagę na bonus dla nowych graczy, dostępność aplikacji, szybkość wypłaty czy chociażby oferty live. Po takiej analizie wybierzemy najlepszą firmę bukmacherską dostosowaną do swoich preferencji.

Jak grać żeby wygrać?

Tutaj nie ma prostej odpowiedzi jak to zrobić. Bardzo ważną rzeczą jest zarządzanie budżetem. Nie powinniśmy grać za więcej niż 5% naszego budżetu, dlatego żeby przy czarnej serii typów nie stracić całego depozytu. Odradzam też grać wiele zdarzeń na jednym kuponie. Wiadomo im więcej zdarzeń tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Trzy zdarzenia to moim zdaniem takie maksimum do gry, jeżeli serio chcemy zarabiać na tym pieniądze. Po przegranym kuponie nie starajmy się od razu tego odrobić, obstawianie spotkań na szybko to zły doradca.

Analiza spotkań

Każdy typ powinniśmy dobrze i dokładnie przeanalizować. W zależności od sportu warto sprawdzić gdzie odbędzie się mecz, gospodarze wygrywają często na swoich boiskach. Ważne jest też sprawdzenie aktualnej formy i kontuzji w zespołach jeżeli obstawiamy sporty drużynowe. Warto sprawdzić takie niuanse jak sędzia czy jest pobłażliwy czy wręcz przeciwnie, pogodę, bo w deszczu bądź słońcu gra się całkowicie inaczej. Dobra analiza mocno zwiększa szanse na naszą wygraną. Jeżeli oglądamy jakieś spotkanie to czasem warto zagrać typ live czyli na żywo. Widzimy wtedy kto przeważa i możemy trafnie wytypować zwycięzcę. Bukmacherzy mają wiele różnych typów, możemy obstawiać na ilość bramek, setów czy gemów w spotkaniu. Czasem warto postawić taki typ, ponieważ niezależnie od zwycięzcy takiego meczu, mamy szansę na powodzenie naszego typu.

Bukmacherka to hazard

Warto też pamiętać, że zakłady bukmacherskie to mimo wszystko hazard i powinniśmy grać za pieniądze, które możemy przegrać. Mimo, że nie jest to tak losowe jak chociażby ruletka to i tak mimo nawet najlepszej analizy nasz typ może nie wejść. Traktuj to na początku jako zabawę, a później dopiero jako możliwość zysku. Swoje analizy pokazuj na forum bądź grupach, być może ktoś ci podpowie to czego ty nie widziałeś. Jeżeli zobaczysz u siebie symptomy uzależnienia udaj się do specjalisty.

Oceń nas!

ZOBACZ RÓWNIEŻ